سه‏شنبه 11 آذر 1399 |
 
رياست مؤسسه

Køb fodboldtrøjer til mænd billige fodboldtrøjer børn, kvinder og børn til fans og alumner på nfl trøjer University of North Carolina Shop. Den officielle Basket trøjer har et massivt udvalg af North Carolina Football Uniforms, herunder replika, twillet og autentisk Tar Heel billige fodboldtrøjer! Soccer Dome tilbyder tre indendørs 3 generations kunstgræs baseball trøje pitches for dig og dit team til leje.

به نام يگانه هستي بخش

توسعه کشور فقط از طریق تقویت زیر ساخت علم و فناوری در زمینه نیروی انسانی، دانش مهارت ها و ظرفیت نوآوری و تولیدي برای جذب و سازگاری و یا تولید فناوری امکان پذیر است.

تاکنون توانمندترين استعدادهای کشور توانسته اند در رقابتی سراسری به دانشگاه راه یابند. اینان با آشنایی با دستاوردهای دانش نوین بشری و با تکیه بر هوشمندی و خلاقیت خویش در واقع در گشودن راه های تازه و چشم اندازهای امید در پیش روی هم میهنان خود سهيم بوده اند و همچنان در راه پیشرفت روز افزون کشور در عرصه های فنی، صنعتی و اقتصادی می کوشند.

با تکیه بر این سرمایه های ارجمند معنوی در طول فعالیت پر ثمر خود با تربیت افراد متخصص، گام های بلندی در راه سر بلندی علمی کشور بر می دارد.

مؤسسه آموزش عالی پرتو با تدوین و فراهم سازی بستري مناسب بر آن است تا موسسه را به جامعه استادان، دانشجویان، پژوهشگران مؤسسات آموزش عالی و دوستداران این مهد فرهنگ معرفی نماید. این مجموعه حاصل تلاش های صمیمانه و زحمات مسئولانه و لطف های بیکران جمع زیادی از همکاران دانشگاهی است که صمیمانه از آنان سپاسگزاری می کنیم.

رياست مؤسسه آموزش عالي پرتو

.تمامي حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به مؤسسه آموزش عالي پرتو مي باشد
.نشاني: زاهدان - بلوار بزرگمهر - جنب مجتمع خوابگاهی پاسارگاد - مؤسسه آموزش عالي پرتو
کد پستي: 9816893576
تلفن: 33294531 / 33294554 - 054 فاکس: 33294554 - 054
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالي پرتو می باشد.